NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY

Akce Kopřivnice

NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY
Jiné akce
Další akce ve městě Kopřivnice

NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky míří poprvé do Kopřivnice v novém pořadu ,,Nemocnice na pokraji zkázy,,

Populární česká travesti show přijíždí poprvé do Kopřivnice, s novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,.
Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně. Těší se na Vás slečny Dolores, Saša, Naira, Gina a Cathrin.

Vstupné:
350 Kč

19.00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce