Nordic Walking Tour 2020

Akce Třeboň

Nordic Walking Tour 2020
Sportovní akce
Další akce ve městě Třeboň

Nordic Walking Tour 2020

25. července se v Třeboni uskuteční již páté setkání všech milovníků severské chůze

Svůj hlavní stan pořadatelé rozbijí před TIC města Třeboně, kde se na naší letošní vycházku s hůlkami budete moci registrovat již od 9.00. Registrace bude ukončena v 9.30, kdy společně vyrazíme na cestu.
Trasa bude tentokrát „pouze“ jedna. A kam to bude? K nebesům a k nebesákům. Zní to zvláštně? Uvidíte, že to není žádná záhada. Bude to procházka kolem rybníků a rybníčků malebnou krajinou mezi Třeboní a Dunajovickou horou. Dojdeme až ke kapli sv. Kříže na Dunajovické hoře. Samozřejmě, pro ty z vás, kteří nebudou moci absolvovat celou trasu, jsou po cestě připraveny zkratky. Po absolvování trasy se budou moci všichni registrovaní zúčastnit slavnostního zakončení, kde nebude chybět ani bohatá tombola. V rámci Nordic Walking Tour si budete moci nezávazně vyzkoušet severskou chůzi, nechat si poradit od zkušených lektorů a zapůjčit si hůlky. Generálním partnerem akce je Zdravotní pojišťovna OZP. Díky tomu si na místě budete moci nechat změřit tělesné hodnoty. K dispozici bude i OKOBUS, kde vám změří zrak.

09:00 - 15:00

100 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce