Odemykání naučné stezky Hroznové kozy s koštem vín

Akce Vrbovec

Víno Pivo
Další akce ve městě Vrbovec

Odemykání naučné stezky Hroznové kozy s koštem vín

Ochutnejte vrbovecká vína a projděte se vinicemi a sklepní uličkou s Hroznovou kozou!
Odemykání naučné stezky Hroznové kozy ve Vrbovci spolu s vynášením Hroznového kozla do vinohradu je příležitostí projít si tuto 5 km dlouhou trasu, vedoucí vinicemi i sklepní uličkou Vrbovce, ve společnosti členů Spolku přátel Hroznové kozy, za zpěvu mužáckého sboru, být svědkem ožívajících dávných tradic, ochutnat vína místních vinařů.
U jednotlivých zastavení na trase naučné stezky bude od 14.00 do 18.00 připravena ochutnávka vín některého z místních vinařství. Na návsi u kostela, na startu resp.v cíli, bude již 11.00 do 20.00 zároveň probíhat Košt vín Cechu vrboveckých vinařů, bude zde posezení a teplé občerstvení. Od 17.00 do 20.00 zde bude také hrát cimbálová muzika.
Vzorky vín budou nalévány do vlastních i zakoupených skleniček, za bločky, které budou k dispozici na startu i na trase. Cena za vzorek vína se může u jednotlivých vinařství i vín lišit.
Za mimořádně nepříznivého počasí může být trasa i program upraven.
Trasa je vedena částečně po zpevněných a částečně po polních cestách, za příznivého počasí je sjízdná na kole nebo s dětským kočárkem.

Začátek akce: 4. 4. 2020 11:00:00
Konec akce: 4. 4. 2020 20:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce