OLDstars on the ROUD 2020

Akce Roudnice nad Labem

OLDstars on the ROUD 2020
Kultura, Festivaly, Divadlo
Web organizátora:
oldstars.cz/
Další akce ve městě Roudnice nad Labem
Podrobnější informace: koordinátorka festivalu: Elisa Speváková, +420 736 621 558 elisa@oldstars.cz
Umělecká skupina OLDstars již posedmé obsadí na celý jeden červencový víkend augustiniánský klášter v Roudnici nad Labem! Benefiční festival OLDstars on the ROUD bude probíhat ve dnech 10. - 12. 7. 2020 jak v samotném areálu kláštera, tak ve veřejném prostoru města. Výtěžek z festivalu bude tradičně věnován na opravy a rozvoj kláštera - zisk z minulých let byl například využit pro vznik Klášterního klubu nebo Ekocentra Zvonice. Diváci budou mít možnost zhlédnout na čtyři desítky inscenací ze stálého repertoáru OLDstars a jejich hostů, a to včetně titulů připravovaných přímo pro tento ročník festivalu.
Festival proběhne pod záštitou starosty města Roudnice nad Labem Ing. Františka Padělka, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a rektora Akademie múzických umění v Praze doc. Jana Hančila a děkanky DAMU Mgr. et MgA. Doubravky Svobodové. Mediálními partnery jsou i-divadlo.cz, scena.cz a goout.net, dalšími partnery je Oldservis, Podřipský rodinný minipivovar a cukrárna Dortletka.

 

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: OLDstars
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LOVO Rockfest
Lesopark Osmička, Lovosice
RADIOFEST 2020
AREÁL LETNÍHO KINA, Ústí nad Labem
Vysmáté léto 2020
Plácek pod hradbami, Kadaň