Olin Nejezchleba & Kybabu

Akce Český Krumlov

Olin Nejezchleba & Kybabu
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

Olin Nejezchleba & Kybabu

V roce 2010 mi vyšla autorská deska Noční lov, kterou jsem natočil s Norbi Kovácsem. Řekli jsme si, že by byla škoda si ty nové písničky občas nezahrát na koncertě. Oslovili jsme proto ještě vydavatele desky a výborného hudebníka Šimona Kotka a založili kapelu Kybabu. Po nacvičení repertoáru jsme začali příležitostně koncertovat. Po nějaké době Šimon Kotek z důvodu pracovní vytíženosti kapelu opustil a my s Norbim jsme se dohodli, že skupinu necháme nějakou dobu spát. Poté, co mi vyšla v roce 2017 nová deska Nečekaná návštěva, přišel i nápad na obnovení kapely. K mé velké radosti přijali nabídku ke spolupráci mí bývalí kolegové ze skupiny Etc... Pavel Skála, Jirka zelenka a Vláďa Pavlíček. Spolu s Norbi Kovácsem jsme nazkoušeli nový repertoár, který je většinou tvořen písničkami z mých dvou výše zmíněných desek, několika písněmi vzpomeneme i na našeho kamaráda, skvělého skladatele a hudebníka Petra Skoumala. V repertoáru máme i věc, kterou napsal Norbi Kovács. V budoucnu nejsou vyloučena další repertoárová překvapení.

A co je to vlastně KyBaBu? Původně to byla zkratka pro kytaru, basu a buben, dnes je nástrojové obsazení mnohem pestřejší, ale kapela si původní název nechala.

Současné obsazení:
Olin Nejezchleba - cello, baskytara, zpěv Norbi Kovács - kytary, zpěv Pavel Skála - kytary, zpěv Vladimír Pavlíček - housle, akordeon, whistle Jiří Zelenka - bicí nástroje, zpěv

Koncert se koná v zahradě Klášterů Český Krumlov, cena 250 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.

20:00 - 22:00

250 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Tara Fuki
Městské divadlo, Český Krumlov
Večer s Antoniem Vivaldim
Maškarní sál, Český Krumlov
Dan Bárta & Illustratosphere
Městské divadlo, Český Krumlov
Heroldovo kvarteto
Prokyšův sál, Český Krumlov
Závěrečný koncert – Leticia Moreno
Zámecká Jízdárna, Český Krumlov
David Koller Acoustic
Městské divadlo, Český Krumlov