OLYMPIC

Akce Litovel

OLYMPIC
Koncerty
Další akce ve městě Litovel

OLYMPIC

Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény můžete navštívit ve čtvrtek 24. listopadu od 19 hodin ve Velkém sále Záložny a samozřejmě že dojde i na největší hity.
Ještě před tím, než se kapela začala jmenovat Olympic, nesla název Karkulka (KARlínský KULturní KAbaret). Překřtěna byla svým prvním manažerem Josefem Smetákem podle klubu ve Spálené ulici: Olympik - s malou změnou na konci. Česká rocková, legendární skupina byla založena roku 1962 především jako doprovodná kapela zpěváků Josefa Laufera, Pavla Bobka, Mikiho Volka, Nadi Urbánkové, Yvonne Přenosilové a mnohých dalších. Skupina se osamostatnila roku 1965 a nastává její úspěšné období s hity Dej mi víc své lásky, Želva a Pták Rosomák. Kapela prošla mnoha změnami ve svém obsazení a baskytaristou Olympicu byl dva roky i Jiří Korn. Olympic zažíval během svého působení mnoho období. Střídala se léta, kdy fanoušci ztráceli o hudbu zájem a naopak, kdy skupina vyprodávala všechny své koncerty. Po roce 2000 se dostávají až do USA a Kanady, kde mají naplánované turné, které je pro velký úspěch prodlužováno. Česká rocková stálice, která je již více než 55 let na naší hudební scéně, vydává stále nová CD a těší se velké oblibě u fanoušků.

od 19:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
KLAVÍRNÍ TRIO ČESKÉ FILHARMONIE
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
4TET
Záložna - Velký sál, Litovel
4TET
Záložna - Velký sál, Litovel
KATAPULT NOSTALGIA TOUR
Společenský dům, Prostějov
KLAVÍRNÍ TRIO ČESKÉ FILHARMONIE
Koncertní sál Městského klubu, Litovel
ŠKWOR
Plavecký Areál Zábřeh, Zábřeh