Ondřej Havelka

Akce Praha

Ondřej Havelka
Koncerty
Další akce ve městě Praha

Ondřej Havelka

Držte se pevně svých židlí! Prudký poryv synkop útočí!
Když zaválí hot-jazz nebo swing, duše vzlétá, srdce jásá, oči září, nohy křepčí! Fungl nový výběr podmanivých kusů, českých i amerických, v koncertní show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers.

Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Přijďte na Letní scénu Musea Kampa a zažijte neopakovatelnou atmosféru 20. a 30.let 20. století! A jelikož je hlavním letošním lákadlem Letní scény Musea Kampa divadelní představení Werich, tak zazní i skladby Jaroslava Ježka.
Pro umocnění zážitku z koncertu jsou připravené i VIP vstupenky (cenová kategorie 2990 Kč) s příjemným posezením u stolečku, občerstvením a sklenkou sektu.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
THE CHAINSMOKERS
Sportovní hala FORTUNA, Praha
Lenka Filipová – koncert
Letní scéna Musea Kampa, Praha
Lordi
Klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1, Praha
Levellers (UK)
Lucerna Music Bar, Praha