Pardubický festival vína 2019

Akce Pardubice

Pardubický festival vína 2019
Festivaly, Víno Pivo
Další akce ve městě Pardubice

Pardubický festival vína

Pardubický festival vína je největším svátkem vína v Pardubickém kraji. Propojení Zámku Pardubice s ochutnávkou kvalitních vín a bohatým doprovodným programem je nezapomenutelným kulturním zážitkem.

CENA
Základní vstupné - doporučujeme: 200Kč /osoba. Jen v předprodeji získáte v ceně vstupenky zaručeně vakuovou zátku na víno a taštičku na skleničku! Dále je v ceně degustační sklenička, 10 degustačních žetonů.

PROGRAM
Pátek - 23. 8. 2019
13:00 - zahájení PFV 15:00 - vyhlášení výsledků Soutěže vín, 20:00 - zahájení Pardubické vinařské noci, 24:00 - ukončení prvního dne PFV a PVN.
Sobota - 24. 8. 2019
12:00 - zahájení druhého dne PFV,
18:00 - ukončení PFV.

Více informací: www.pardubickyfestivalvina.cz

VÝDEJ ZAKOUPENÝCH VSTUPENEK
Výdej online zakoupených vstupenek bude probíhat na místě, v den akce. Vytištěnou vstupenku si vyměníte na vyznačené pokladně pro vstupenky z předprodeje. Místo: hlavní vchod do zámku Pardubice, kde bude taky Hlavní pokladna.
Upozornění: Organizátor si vyhrazuje právo, vydat celou zaplacenou objednávku (všechny vstupenky na jednu objednávku) dohromady. Na vyzvednutí objednávky Vám stačí jeden vytisknutý (anebo přes mobil prokázaný) lístek s QR kódem. Pokud jste zakoupili vstupenky prostřednictvím několika objednávek - musíte si přinést z každé objednávky jeden lístek!

VINAŘI
Detailní prezentace vinařů najdete brzy v části „Katalog“ - záložka pod fotkou akce.

Místo: Zámek Pardubice
---------------------------------------------
JAK KOUPIT VSTUPENKU?
1. Registrujete se na portálu -
(takto můžete i hodnotit oblíbené vinaře a zapsat si vína) - stačí Vám email, jméno a heslo, či můžete použít Váš Facebook účet (získáme jen váš email a jméno, nic více)

2. Vykonáte online platbu
- zvolíte počet vstupenek a zvolíte "Platit kartou" (platba pomocí kreditní karty) nebo "Platit bankou" (platba pomocí bankovního převodu) a vyberete banku ze seznamu, poté přejdete na internet banking, anebo použijete vygenerovaný platební příkaz

3. Po uhrazení získáte vstupenku
- vstupenka má unikátní QR kód a je vystavena elektronicky, (vždy ji najdete v sekci "Lístky"), stačí si ji vytisknout nebo na akci ukázat přes mobil. Na převzetí celé objednávky stačí JEDEN LÍSTEK s QR kódem

clock
23. 8. v 13:00 až 24. 8. v 18:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Svatební veletrh Pardubice
budova ČSOB pojišťovny na Masarykově náměstí, Pardubice
Degustace Vinařství Skalák
Chrudimská ŠATLAVA, Chrudim
Svatební veletrh Pardubice
budova ČSOB pojišťovny na Masarykově náměstí, Pardubice