Partička v Luhačovicích

Akce Luhačovice

Partička v Luhačovicích
Jiné akce
Další akce ve městě Luhačovice

Partička v Luhačovicích

Ahoj Partičkáři! Máme pro Vás nový termín, 16.2.2021 v Luhačovicích a to hned dvakrát v 17:30 a 20:00. Původní vstupenky zůstávají platné (nemusíte si je vyměňovat), komu však nový termín nevyhovuje, může je vrátit v místě nákupu a to nejpozději do 10.12.2020 Těšíme se na Vás! Přejeme všem hlavně zdraví a klid! Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru Luhačovice.

Vstupné: 480 Kč

17:30 a 20:00

Partička míří z TV Prima opět za Vámi!!!
Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela, Michal Novotný, moderátor Dano Dangl, nebo Dalibor Gondík a hudebník Marián Čurko A bude to moc krutě přísná show! Ale hlavně hromada legrace. Jak scénky této povedené „partičky“ dopadnou, nikdo dopředu neví, je vždy velkou neznámou nejen pro samotné aktéry, ale i pro publikum. Bez něj by to prostě nebyla Partička! A jak takové trápení bavičů vypadá? Nevěříte, že se jedná o opravdovou improvizaci? Chcete se i Vy stát součástí některé z her? Na geniální Geňovu párty však může přijít i Váš nápad! A nebo se někdo z přítomných diváků stane našim spojencem a pohlídá třeba právě Ríšu v zákulisí před párty! Kdo bude nespokojený režisér? Na to vše a mnoho dalšího najdete odpověď na vystoupení Partičky! Délka představení: 90 minut. bez přestávky.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pohybu zdar, covidu zmar
Sportviště města Zubří, Zubří
Majáles 2021
Náměstí Svobody, Vsetín
TEDxZlín 2021 – Rovnováha
Kongresové centrum Zlín, Zlín