PAUL VAN DYK GUIDING LIGHT ALBUM TOUR 2021

Akce Brno

Koncerty
Další akce ve městě Brno

PAUL VAN DYK GUIDING LIGHT ALBUM TOUR 2021

Nové album má být dle slov samotného autora hodně rychlé a nabídne i několik nevšedních spojení s jinými kolegy z taneční branže. „Překvapující je již samotný první singl "Galaxy", který dal Paul van Dyk dohromady s izraelským duem Vini Vici,“ říká promotér Dalin Vajčner a upřesňuje, že kromě novinek zahraje van Dyk v Brně všechny svoje hity, včetně těch starších, které tak často nehraje.
Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální trofej, vítězství v kategorii trance Dj v prestižních DJAwards - Electronic Music Awards. Paul van Dyk strávil dětství v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal, a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. Do Brna dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. Výběr největších úspěchů Paula Van Dyka: Nejoblíbenější DJ všech dob | Nejlepší mezinárodní DJ (Best International DJ - Ministry of Sound Magazine) Více než 3 miliony prodaných desek Každý rok obletí cca. 16krát zeměkouli Každoroční umístění mezi nejlepšími DJs světa a dvojnásobný světový DJ číslo 1 dle ankety DJ Magu „Top 100 DJs Poll“. Muž roku (Mixmag) Mexický oskar za hudbu k filmu Zurdo Nominace na Grammy v kategorii Best Dance/Electronic Album

Start
20:00

Open gate 19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce