Pavel Čadek

Akce Uherský Brod

Pavel Čadek
Koncerty
Další akce ve městě Uherský Brod

Pavel Čadek

Pavel Čadek je brněnský písničkář hrající na violoncello a samozvaný zakladatel nového hudebního žánru "cellofolk", což je něco mezi Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock).

Pavlovy koncerty bývají mixem písní vážných, satirických nebo i zcela oddechových. Nejznámější a nejsmutnější je pravděpodobně "Nelajkla mi status", se kterou zvítězil v soutěži Notování a na 18. Filmovém festivalu Fakulty informatiky MU. Na koncertech hrává spolu s akordeonistou a skladatelem Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Davidem Pašou. Toto uskupení si říká Úcellová skupina, neboť oba hrají u cella.

Od svého začátku v roce 2016 se mu podařilo předskakovat Bratrům Ebenům, Pokáčovi a Petru Bende, zvítězit v soutěži Notování, dvakrát zvítězit ve Filmovém festivalu Fakulty informatiky MU (videoklipy Nelajkla mi status a Mám Upův syndrom), zvítězit v písničkářské videolize (vdeoklip Úředníkův song) a dvakrát získat druhé místo ve finále soutěže Houpací kůň.

V roce 2019 vydává své debutové album Cellofolk, které nahrál společně s akordeonistou Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Jakubem Špiříkem u zvukaře a producenta Jakuba Šimáně.

100 Kč

od 19:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Honza Nedvěd
Dům kultury, Uherský Brod
Jakub Smolík – "60"
Dům kultury, Uherský Brod
Walter Trout Band
Dům kultury, Uherský Brod
MAJK SPIRIT
Club No6, Uherské Hradiště
4TET
amfiteátr, Valašské Meziříčí