Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble

Akce Písek

Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble

Houslový virtuóz s cimbálovou kapelou

Pavel Šporcl měl původně vystoupit 29. 4. 2020 se svým programem Gipsy Fire v Divadle Fráni Šrámka v Písku za doprovodu cimbálové skupiny Gipsy Way Ensemble. Jako host vystoupí vynikající hráč na akordeon Vojtěch Szabó, jenž patří k evropské interpretační špičce.

Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku, kterou v roce 2014 vydalo hudební vydavatelství Supraphon. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mimo jiné i titulní skladby Gipsy Fire.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme koncert odložili na 16. prosince 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

19:00

od 390,00 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Roman Dragoun
Divadlo Pod čarou, Písek
Štefan Margita ~ Intimity
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Malina Brothers 10 let na pódiu
Divadlo Frani Šrámka, Písek