Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble

Akce Písek

Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble
Koncerty
Další akce ve městě Písek

Pavel Šporcl & Gipsy Way Ensemble

Houslový virtuóz s cimbálovou kapelou

Pavel Šporcl měl původně vystoupit 29. 4. 2020 se svým programem Gipsy Fire v Divadle Fráni Šrámka v Písku za doprovodu cimbálové skupiny Gipsy Way Ensemble. Jako host vystoupí vynikající hráč na akordeon Vojtěch Szabó, jenž patří k evropské interpretační špičce.

Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku, kterou v roce 2014 vydalo hudební vydavatelství Supraphon. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mimo jiné i titulní skladby Gipsy Fire.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme koncert odložili na 16. prosince 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

19:00

od 390,00 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Stamicovo kvarteto
Koncertní síň Trojice, Písek
Malina Brothers 10 let na pódiu
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Marika Singers
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Dan Bárta & Illustratosphere
Divadlo Frani Šrámka, Písek
David Koller ~ Acoustic Tour
Divadlo Frani Šrámka, Písek