PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND

Akce Ústí nad Labem

PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND
Koncerty
Další akce ve městě Ústí nad Labem

PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND

Rodačka z Českých Budějovic písničkářka Pavlína Jíšová - Hajná má ve své diskografii 10 sólových alb. Její repertoár skýtá více než 200 původních českých písní. Její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce.

Pavlína Jíšová vystupuje samostatně s kytarou nebo v dámském triu.

Sestavu kapely BABABAND tvoří:
Petra „Šany“ Šanclová – akustická kytara, mandolína, elektrická kytara, flétna Romana Tomášková – basová kytara, akustická kytara, zpěv Pavlína Jíšová - Hajná se kromě role zpěvačky, kytaristky a autorky písní věnovala propagaci hudby nejen stylu folk, country a žánrů příbuzných. Více než jedno desetiletí tvořila hudební týdeníky pro Český rozhlas České Budějovice s názvem Folková jíška Pavlíny Jíšové a Písničkové rozhovory.

S patřičnou dávkou ženské energie zazní v programu dámské sestavy především písničky Pavlíny Jíšové, které většinou zdobí originální pojetí ženského vícehlasu. Všechny členky kapely se představí i v samostatných sólových blocích ve vlastním autorském repertoáru.
Téměř 40 let působení Jíšové na hudební scéně mapuje deváté retrospektivní album, které bylo natočeno ve výše uvedené dámské sestavě. Nese název „To já, písnička“.

20:00 hod

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MALINA BROTHERS
Národní dům, Ústí nad Labem
SCARABEUS
Národní dům, Ústí nad Labem
KAREL PLÍHAL - RECITÁL
Národní dům, Ústí nad Labem
DAVID DEYL - DĚKUJI!
MKZ Litoměřice, Litoměřice
Helena Vondráčková a Charlie Band
Sportovní hala Pod Lipou, Roudnice nad Labem
SCARABEUS
Národní dům, Ústí nad Labem