Piknik pod širým nebem s degustací vín

Akce Znojmo

Vaření, Gastronomie, Víno Pivo
Další akce ve městě Znojmo

Piknik pod širým nebem s degustací vín

Přijďte si užít řízenou degustaci trošku jinak a načerpat nádhernou atmosféru romantické přírody. Řízená degustace vín v přírodě pod Kraví horou u řeky Dyje s výhledem na historické město Znojmo. Pro vaše pohodlí bude zajištěná pikniková deka s pohoštěním v podobě sýrových talířků a prosciutta, dále pro vás bude přichystané drobné občerstvení v podání sýrů, prosciutta, velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy nebo domácí slané tyčinky a k tomu ochutnáme například pekméz z odrůdy Pinot noir, který Balance coffee & wine vyrábí podle originální turecké receptury. V průběhu akce ochutnáme vzorek filtrované kávy, která bude připravená baristy z kavárny Balance coffee & wine, a to z kávy, kterou si sami pražíme. Ochutnáme 5 vzorků špičkových vín, doba trvání cca 2 h.

Upozornění: Akce se koná za příznivého počasí a je omezena počtem max.16 os. Pokud máte zájem o tuto akci, tak si prosím závazně rezervujte svá místa přes formulář na našich webových stránkách nebo na tel. 602 743 301.

450.00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce