PINK FLOYD HISTORY TOUR

Akce Zlín

Koncerty
Další akce ve městě Zlín

PINK FLOYD HISTORY TOUR

V lednu měl do Zlína zavítat jeden z nejlepších světových revivalů legendární kapely PINK FLYOD. Vzhledem k současné složité situaci, která panuje v Evropě, byl však management kapely nucen odložit celé evropské turné až na podzim příštího roku. Zlínský koncert, který se měl uskutečnit 24. ledna 2022 v Kongresovém centru Zlín, se proto přesouvá až na 2. října 2022. Děkujeme za pochopení.
Projekt PINK FLOYD HISTORY vznikl v roce 2015 při příležitosti oslav 50. výročí kapely Pink Floyd a pravidelně vyprodává sály po celém světě. Kapele se daří do nejmenších detailů reprodukovat jedinečnou atmosféru, stejnou jako zažívali posluchači na koncertech kapely Pink Floyd. Do Česka se kapela vrací s novým koncertním programem HEART OF SOUND – THE NEW PINK FLOYD HISTORY TOUR, který fanoušky provede 50-ti lety historie mistrovských art rockových skladeb. Tato show, která je již nyní označována za jednu z nejlepších, jde hluboko do jádra skutečné Pink Floyd atmosféry. Citlivé propojení videí, fotek, světla a zvuků umožní posluchačům prožít dobu od konce 60. let až po 21. století. Show není jen potěšením pro oči a uši, nabídne také vhled do příběhu celé kapely a jejího vlivu na světové události.

Čas konání: 20:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
LORDS OF THE SOUND 19:00
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Fragile / Adventní koncert
Kongresové centrum Zlín, Zlín
TRAKTOR KONCERT
sportovní hala Datart, Zlín
HELENA 2022 - jubilejní tour
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
Kongresové centrum Zlín, Zlín
NO NAME
Kongresové centrum Zlín, Zlín