Ples Města Třešť a ZUŠ Třešť

Akce Třešť

Ples Města Třešť a ZUŠ Třešť
Taneční zábavy a plesy
Další akce ve městě Třešť

Ples Města Třešť a ZUŠ Třešť

Ples Města Třešť a ZUŠ Třešť 2020 bude tentokrát „na vlnách“. Nabízí se nespočet asociací. Na vlnách… dobré nálady, pohody, radiových a samozřejmě třeba také spojení s vodou či tvarem. Zda téma jakkoliv uchopíte, či nikoliv, je pouze na vás.
K tanci a poslechu zahraje kapela Blueband. Šest muzikantů se zpěvačkou, kteří pro vás udělají maximum. Songy z domova i ze světa vyšperkuje dechová sekce, a kdo zrovna nehraje, ten zpívá.
Během večera vystoupí žáci tanečního a hudebního oddělení Základní umělecké školy v Třešti a nebude chybět plesové štěstí a losování o hlavní ceny. Hlavním bodem programu bude taneční vystoupení Jiřího Dvořáka a Lenky Nory Návorkové. Tento taneční pár je známý z televizní taneční show StarDance.
Nezapomeňte si zarezervovat svá místa. Těšíme se na vás v pátek 24. ledna 2020 od 20.00 hodin v Kulturním domě v Třešti.
Rezervace a předprodej vstupenek:
Turistické informační centrum Třešť, tel.: 567 234 567, info@trest.cz, www.vstupenky.trest.cz, vstupné v předprodeji 170 Kč, na místě 200 Kč.

Začátek akce: 24. 1. 2020 20:00:00
Konec akce: 25. 1. 2020 2:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce