Podzemní pochod Hůrka 2020

Akce Králíky

Podzemní pochod Hůrka 2020
Jiné akce
Další akce ve městě Králíky

Podzemní pochod Hůrka 2020

Další ročník podzemního pochodu, který se bude oproti plánu pořádat na Dělostřelecké tvrzi Hůrka První vstup do tvrze bude v 8.00 hodin. Další vstupy budou po půl hodinách a v každé výpravě bude maximálně 40 účastníků. Podzemní trasa povede z vchodového objektu hlavní galerií kolem muničních skladů dále s odbočkou a dále pod dělostřelecký srub K-S-11a výstupem do objektu pro dělovou otočnou věž (297 schodů) a následně opět hlavní chodbou do objektu třípatrového pěchotního srubu K-S-13 "U lomu" (222 schodů), který účastníci opustí nouzovým východem. Účastníci tedy si tedy budou moci prohlédnout jiné objekty, než při pochodu v roce 2017, zejména objekt K-S-13, do kterého se neprovádí skoro vůbec z důvodu špatné elektroinstalace. Proto účastníky pochodu žádáme, aby si s sebou vzali svítílny. Venkovní část trasy pochodu povede od K-S-13 kolem řopíků k Vojenskému muzeu Králíky a dále po naučné stezce zpět na vchodový objekt.

Trasa pochodu: 5 km
Cena pochodu: 600,- Kč
Ocenění: Pamětní medaile na stuze, dekret, nášivka "Podzemní pochod"

Občerstvení zajištěno.

Pamětní medaile bude opět věnována hraničářskému pluku 6 konkrétně 5 praporu, kdy nejvýraznější změnou oproti medaili z roku 2017 bude barva pokovení, malý štít v barvě (okolo psa), název tvrze, rok pořádání, uvedení praporu a dalších již menších změn. Stuha k medaili bude opět rozdílná od ostatních ročníků.

Začátek akce: 25. 1. 2020 7:30:00
Konec akce: 25. 1. 2020 19:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
MaskWalk Pardubice 2020
Pernštýnské náměstí, Pardubice
Caveman
KD Hronovická, Pardubice
Módní přehlídka Boutique Sabrina
L'Art multifunkční centrum, Lanškroun