PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ

Akce Lysá nad Labem

Auto Moto, Výstavy
Další akce ve městě Lysá nad Labem

PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ

NEJVĚTŠÍ AUTO-MOTO VETERÁN BURZA & PRODEJNÍ VÝSTAVA VETERÁNŮ POD STŘECHOU V KRYTÝCH HALÁCH V ČR !!!

Desítky veteránů a nepřeberné množství dílů na prodej
V sobotu 13. 11. 2021 již tradičně zaplní celý areál výstaviště veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem máte 2x ročně (na jaře a na podzim) jedinečnou možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických veteránistických „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci.

Živé dražby vetreránů od 1 Kč jedině na Retro Garáži
Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů. Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce. Oblíbená veteránská tombola nesmí chybět Tradičím zpestřením programu Retro Garáže je oblíbená veteránská tombola. V tombole ceny v hodnotě cca 50.000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy “kokosky” / na chemické čištění moto motoru / na chromování dílů / spousty dárků a cen od vybraných prodejců, partnerů akce nebo i originální dárky Retro Garáž. Hlavní cenou tomboly býva zpravidla malý motockyl Jawa Pionýr nebo Babetta.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
EXOTIKA 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
AUTOSALON KOLA 2011
Výstaviště, Lysá nad Labem
ČTYŘNOHÉ VÁNOCE
Výstaviště, Lysá nad Labem
VETERÁN SHOW 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
CV CHOVATEL 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem
TUNING SHOW 2021
Výstaviště, Lysá nad Labem