Pohodové Vánoce

Akce Hranice

Pohodové Vánoce
Jiné akce
Další akce ve městě Hranice

Pohodové Vánoce

V pátek 6. prosince nás čekají v Hranicích Pohodové Vánoce, kdy v 17:00 hodin vystoupí zpěvačka Eliška Machačová známá jako Ella. Od 18.30 hodin pak bude pódium na Masarykově náměstí patřit hudební skupině Fojti a znít bude valašský folkrock.
Zpěvačka Ella natočila v letech 2016 až 2018 několik videoklipů se známým režisérem Tomášem Krejčím. Jednalo se například o klipy Chinaski, Lucie, Janek Ledecký a další. V roce 2016 vydala Ella své první CD s názvem „Někdy“. Hostovala také známým skupinám, jako jsou Buty či slovenská skupina No Name. Producentem kapely, se kterou Ella vystupuje, je kytarista Adam Malík, člen známé populární skupiny Čechomor. Po Elle vystoupí v 18.30 hodin hudební skupina Fojti, která vznikla ve Valašském Meziříčí v roce 2010. Dala si za cíl skládat a hrát vlastní folkové písničky inspirované moravským a hlavně valašským folklórem. Koncertovala při různých příležitostech, jako jsou městské slavnosti, jarmarky, festivaly a další. Kapela vydala vlastní CD, natočila sérii videoklipů s názvem Panenka, Balada, Tanečnica, Rožnovské zvony, Kopretiny, které je možné zhlédnout na internetu You Tube. V roce 2016 se skupina Fojti umístila mezi deseti nejlepšími folkovými kapelami v soutěži CoutryFolk rádia Praha.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce