Popletené Vánoce

Akce Studénka

Popletené Vánoce
Akce pro děti
Další akce ve městě Studénka

Popletené Vánoce

Veselá hudební pohádka o tom, co všechno se může stát, když nebeská trojice Mikuláš, Andělka a čert popletou své přípravy na Vánoce a jaké z toho mohou vzniknout roztomilé zmatky a motanice. Děti určitě pobaví líný a věčně nabručený čert Brbla, který by nejraději celou zimu i Vánoce prospal v nějakém teplém pelechu. Nebeské Andělce zase děti určitě pomůžou s nácvikem a zpěvem známých koled a vánočních písní. Všichni pak společně přivítáme a budeme se těšit na příchod sv. Mikuláše, který všechny zmatky vyřeší a svou moudrostí smíří i Brblu s Andělkou, kteří se mezi sebou pořád handrkují, pošťuchují a vymýšlejí na
sebe různé zábavné lumpárničky. Nakonec se všechny přípravy podaří stihnout. Stromeček je nazdobený, dárky zabalené, koledy nacvičené, všichni se mají rádi a usmívají se na sebe a Vánoce opravdu mohou začít. Pohádka díky své tematice i přítomným nebeským bytostem (Mikuláš, čert, Andělka) nabízí ideální propojení s následnou mikulášskou nadílkou.

Vstupenky na tuto akci zakoupíte od 1. listopadu na všech předprodejních místech a na www.sak-studenka.cz. Cena vstupenky je 80 Kč, a to včetně sladké pochoutky pro vaši ratolest.

Začátek akce: 6. 12. 2019 17:00:00
Konec akce: 6. 12. 2019 18:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
POHÁDKOVÝ LES 2020
Středisko volného času Amos, Český Těšín
Family Fest 2020
Kotelna, Frýdlant nad Ostravicí
STRAŠIDLA NA ZÁMKU
Zámecký vrch pod Piastovskou věží, Český Těšín