PRAGUE CELLO QUARTET

Akce Týniště nad Orlicí

PRAGUE CELLO QUARTET
Koncerty
Další akce ve městě Týniště nad Orlicí

PRAGUE CELLO QUARTET

Prague Cello Quartet je unikátní český soubor čtyř violoncellistů, kteří publiku nabízí koncertní show složené nejen ze známých skladeb klasických mistrů, ale také z populárních filmových melodií nebo jazzových, popových či rockových hitů. To vše v originální úpravě pro čtyři violoncellisty a jejich nástroje. Jejich cílem je přiblížit klasickou hudbu posluchačům všech věkových kategorií a publikum nejen bavit, ale také inspirovat. Na svých koncertech nešetří vtipem, humornými scénkami i překvapivým zhudebněním netradičních skladeb.
Soubor vznikl v roce 2006 a v současném složení hraje od roku 2012. Členové kvartetu, absolventi pražské AMU Jan Zvěřina, Petr Špaček, Jan Zemen a Ivan Vokáč mají na svém kontě řadu individuálních úspěchů i účasti na prestižních domácích i zahraničních festivalech. Vstupné: 250 Kč Rezervace a předprodej vstupenek on-line nebo v kanceláři KD

od 19:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
4TENOŘI
Masarykovo divadlo, Jičín
JAKUB SMOLÍK S KAPELOU
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod
Tara Fuki
Divadlo J.K.Tyla, Červený Kostelec
Musica Dolce Vita
Divadelní sál radnice, Hořice
HVĚZDY SWINGU
Adalbertinum, Hradec Králové