PRAGUE EXPO DOG TrioCACIB 2022

Akce Praha

PRAGUE EXPO DOG TrioCACIB 2022
Výstavy
Další akce ve městě Praha

PRAGUE EXPO DOG TrioCACIB 2022

Mezinárodní výstava psů

Prague Expo Dog TrioCACIB je mezinárodní výstava psů, která proběhne ve dnech 5.-7. srpna 2022.

Program:
07:00 Výdej čísel v kruzích, namátková veterinární kontrola. 09:00 Posuzování v kruzích 13:00 Předkolo soutěže Mladý vystavovatel – Junior handling (1. věková kategorie) 14:00 Předkolo soutěže Mladý vystavovatel – Junior handling (2. věková kategorie) 16:00 Závěrečné soutěže

Vaši čtyřnozí přátelé jsou vítáni, ale dbejte na to, aby byli očkováni. Povinností je mít s sebou očkovací průkaz, nebo pas, každého jedince, kde je povinné očkování zřetelně viditelné a potvrzené, v případě namátkové kontroly veterinářem. Od 1.1.2020 se očkování považuje za platné, pouze pokud je pes současně i očipován.

Agresivní psy na výstavu nepatří!

V rámci výstav je možné zakoupit nejrůznější druhy krmení mnoha značek, chovatelské potřeby, pamlsky a hračky pro Vaše psí parťáky a výcvikové potřeby všeho druhu.

Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Praze jsou dvakrát do roka pořádány Českým kynologickým svazem, pod záštitou Mezinárodní kynologické federace FCI a Českomoravské kynologické unie (ČMKU)

07:00 - 18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Dino Expo & Show 2022
Sportovní hala TJ Spartak, Přerov
MINERÁLY BRNO 2022
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
Svět kostek
Výstaviště Flora, Olomouc
VÝSTAVA VLÁČKŮ A MODELŮ
klubovna zahrádkářů , Česká Skalice