Přednáška: Extrémní Island po vlastní ose: Tomáš Kůdela

Akce Mladá Boleslav

Přednáška: Extrémní Island po vlastní ose: Tomáš Kůdela
Kultura, Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Mladá Boleslav

Mlhou zahalené Shetlandy, zelené Ovčí ostrovy a 12metrová plachetnice. Loď pluje proti větru a v příďové kajutě nedobrovolně skáčeme nad postelí. Blížíme se k Islandu a po boku plachetnice se objevuje stádo kosatek…

 

A pak už je tu on – kouzelný ostrov opředený mnohými tajemstvími. Horká země, ledovce, čarodějné hory, duhy nad vodopády. Vydáváme se na expedici terénním autem po nezpevněných silnicích. Cesta vede lávovými poli, projíždíme mezi ostrými kameny, jedeme sněhem i blátem. Kapitolou sama pro sebe jsou zákeřné brody. Jeden z nich se nám málem stal osudným!

 

„Přijďte se něco nového dozvědět a třeba i najít odvahu,“ zve mořský vlk na svou přednášku, která se uskuteční ve čtvrtek 12. prosince od 18 hodin ve Společenském domě Lávka v Mladé Boleslavi. Vstupné je 60 Kč.

 

Na krátkou ukázku přednášky se můžete podívat na: https://tomaskudela.cz/prednasky_anotace.php#island

 

 

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Martina Makovičková
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Koncert filmové hudby
Mělnické kulturní centrum, Mělník
PUTOVÁNÍ SEVERNÍ INDIÍ
Městská knihovna, Odolena Voda
Inkové a Machu Picchu
Nová Akropolis, Varšavská 19, Praha 2, Praha
ČERNOBYL - SPÍCÍ PEKLO
Městská knihovna, Hulín