Přednáška Jiřího Kolbaby

Akce Karviná

Přednáška Jiřího Kolbaby
Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Karviná

Přednáška Jiřího Kolbaby

Fotograf na cestách - splněný sen
V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby. Během pořadu se cestovatel snaží předat svým divákům co nejvíce inspirací i strategických informací pro vlastní cestování. Pořady Jiřího Kolbaby akcentují tradičně prvky svobody, otevřenosti, tolerance, ochrany fauny a flory celé planety. Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa. Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. Známý je jeho mnohaletý pořad na Rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů. Přednáší: Jiří Kolbaba

Náhradní termín za 15. 10. 2020 a 2. 3. 2021.
Pokud Vám náhradní termín přednášky nebude vyhovovat, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná nejpozději 14 dní před konáním akce. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz. Děkujeme za pochopení.

200 Kč

18:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Dobroběžník v Africe
Kulturní Dům Petra Bezruče, Havířov
Fotograf na cestách
Kino Centrum , Havířov
Dobroběžník v Africe
Kulturní Dům Petra Bezruče, Havířov