Přednáška: Norsko - ztraceni mezi fjordy: Tomáš Kůdela

Akce Ostrava

Přednáška: Norsko - ztraceni mezi fjordy: Tomáš Kůdela
Přednášky a kurzy, Kultura
Web organizátora:
tomaskudela.cz/
Další akce ve městě Ostrava
Podrobnější informace: info@tomaskudela.cz

Sychravé počasí, tříštící se vlny a silný vítr. Tak nás vítá severní Atlantik. Zklidní se teprve v hlubokých tmavě modrých fjordech, kde plachetnice pomalu proplouvá mezi útesy a domečky rozsetými po pobřeží. Dronem zachycuji divokou přírodu a trnu hrůzou, aby opět nechtěl přistát na hladině. Norskou přírodu nevydržíme jenom pozorovat z paluby. Vydáváme se do hor, kde některé úseky připomínají nezajištěnou ferratu. Dokážeme se přes sněhová pole vrátit zpět? Co když se vydáte na čtyřhodinovou procházku a místo ní vás čeká třináct hodin „vysokohorského jachtingu“? Spatřete Norsko novýma očima.

 

Přednáška se uskuteční ve středu 30. listopadu v 18:00 hodin v Baru 2TO2 Ostrava. Vstupné je 50 Kč. Odkaz na online předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/27297-norsko-ztraceni-mezi-fjordy

 

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 20 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na  www.tomaskudela.cz.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Martina Kůdelová
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
C2: Odolám!
Janáčkova filharmonie, Ostrava
R2: Andrew von Oeyen
Kino Vesmír, Ostrava