Přednáška: Sám s oceánem: Tomáš Kůdela

Akce Kopřivnice

Kultura, Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Kopřivnice
Podrobnější informace: info@tomaskudela.cz

Tomáš Kůdela měl velký sen. Chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. Prošel dlouhou cestu, než si uvědomil, že mu tyto pocity dává moře a oceán. V roce 2016 se jachtařský instruktor vydal na čtyřměsíční plavbu Atlantickým oceánem.

 

Během jeho putování ho doprovázeli lidé, kteří chtěli na svém životě něco změnit, prožít sílu přítomného okamžiku a spojení sami se sebou. Na Bermudách však nastal zlom. Nejtěžší úsek plavby musí Tomáš uplout sám. Neví, kolik dnů na otevřeném oceánu ho čeká ani co mu živel přichystá. Přijďte se do Akademické posluchárny v Kulturním domě v Kopřivnici v úterý 29. listopadu od 18:00 hodin podívat na záběry z plavby a poslechnout si vyprávění o totálním vyčerpání, ztrátě autopilota, ale i pocitu svobody a nalezení sebe sama. Vstupné je dobrovolné.

 

Na krátkou ukázku přednášky se můžete podívat na: https://tomaskudela.cz/prednasky_anotace.php#sam_s_oceanem

 

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Martina Kůdelová
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
G4: Hudba ve filmu 2
Multifunkcni Hala Gong Vitkovice, Ostrava
B4: Jarní koncert
Kino Vesmír, Ostrava
G2: Tata Bojs & JFO 2
Multifunkcni Hala Gong Vitkovice, Ostrava
A5: Dvořákova Osmá
Kino Vesmír, Ostrava
D4: Laskavý problém
Kino Vesmír, Ostrava