PSYCHOLOGIE MASOVÝCH VRAHŮ

Akce Ústí nad Labem

PSYCHOLOGIE MASOVÝCH VRAHŮ
Přednášky a kurzy
Další akce ve městě Ústí nad Labem

PSYCHOLOGIE MASOVÝCH VRAHŮ

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Populárně naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

Vstupenky lze zakoupit na: https://goout.net/cs/listky/andrej-drbohlav-psychologie-masovych-vrahu/lope/
Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s případným pořízením audiovizuálního záznamu své osoby a s jeho dalším užitím.

vstupné:
350 Kč 250 Kč (studenti, senioři 65+, ZTP/P)

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DEBORDELIZACE VZTAHŮ TOUR
DŮM KULTURY, Ústí nad Labem
Černobyl – spící peklo
Městská knihovna, Varnsdorf
DEBORDELIZACE VZTAHŮ TOUR
DŮM KULTURY, Ústí nad Labem
Kurz Filozofie pro život
Nová Akropolis, Varšavská 19, Praha 2, Praha