PSYCHOPAT JE TAKÉ ČLOVĚK?

Akce Hradec Králové

Jiné akce
Další akce ve městě Hradec Králové

PSYCHOPAT JE TAKÉ ČLOVĚK?

Jsou bezcitní, sebestřední, manipulativní. Psychopati žijí mezi námi a často o tom ani nevíme. Jak se dá takový psychopat poznat? A co vlastně tento pojem znamená? Jak tito lidé ovlivňují naše životy a dá se s nimi spolužít či pracovat? Umí současná medicína léčit psychopaty a jací jsou ti, jenž diagnóza přivedla k porušení zákona? Získejte systematický přehled problematiky psychopatie a poruch osobnosti v korporátní oblasti i v oblasti osobních vztahů v přednášce psychologa Jaromíra Škody. Hovořit bude také o manipulativní formě komunikace, ale povíme si i cenné příklady z praxe.

Jaromír Škoda bude poutavě vyprávět o:
– ujasnění používané terminologie – podstatě psychopatie (absence strachu) a jejím vzniku – o tom, či se psychopatem člověk rodí nebo stává – charakteristikách psychopatické osobnosti (disociální porucha osobnosti) – tom, jak komunikovat s psychopatem a jak se bránit – identifikaci základních znaků poruch těchto osobností v praxi Po přednášce je připravena diskuse.

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
TERAPIE SDÍLENIM LIVE TOUR
Bio Central, Hradec Králové
CAVEMAN
Filharmonie, Hradec Králové
77 NEUVĚŘITELNÝCH MÍST EVROPY
NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
ČERNOBYL – SPÍCÍ PEKLO
Adalbertinum, Hradec Králové
Na Stojáka! Live
Konferenční sál IC, Broumov
Cavewoman
Divadlo J.K.Tyla, Červený Kostelec