Puella Trio

Akce Hranice

Puella Trio
Koncerty
Další akce ve městě Hranice

Puella Trio

Koncert klasické hudby v netradičním pojetí.

Koncert Kruhu přátel hudby se uskuteční v pondělí 23. ledna od 18:00 hodin v Koncertním sále v Hranicích. Cena vstupenky je 120 Kč. Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru na zámku nebo online na www.kultura-hranice.cz
Jsme klavírní trio. Milujeme klasickou hudbu, která je radostí, inspirací a osvobozením. Sdílení těchto okamžiků s posluchači je naší největší závislostí. Hudba nám umožňuje propojovat se s lidmi mnoha zájmů a nadání, a to nás nesmírně baví a přitahuje. Naší vášní je objevování neotřelého a moderního repertoáru, kterým rády obohacujeme nás i naše posluchače. Moderní a osobité skladby kombinujeme s tradičním triovým repertoárem, čímž vznikají originální a nezapomenutelné koncertní programy. Máme za sebou dlouhou cestu a spoustu práce, která naštěstí nikdy nekončí. Zvítězily jsme na mnoha soutěžích (Maria Yudina Competition, Rusko; Charles Hennen Concours, Holandsko; Soutěž B. Martinů, Praha; Rovere d´Oro, Itálie…), hrály na světových pódiích (Pražské jaro; Festspiele Meclenburg-Vorpommern, Německo; Flaneries Musicales de Reims, Francie; Allegro vivo, Rakousko; Pablo Casals Festival, Španělsko…) a studovaly u renomovaných osobností (Niklas Schmidt, Menahem Pressler, Valentin Erben, Guarneri Trio, Miró Quartet, Michel Lethiec, Juhani Lagerspetz…). Za nahrávky pro společnost Arco Diva jsme získaly ocenění „Recording of the Month“ (Musicweb international London) a „IRR Outstanding“ (International record review).

120 Kč

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Vánoční koncert Moravské Veselky
Kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Hranice
Cliff Canalas
Divadlo Stará střelnice, Hranice
Turbo
Divadlo Stará střelnice, Hranice
Turbo
Divadlo Stará střelnice, Hranice
Cliff Canalas
Divadlo Stará střelnice, Hranice