Punk!!! - Barrák music hrad 2021

Akce Ostrava

Punk!!! - Barrák music hrad 2021
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Punk!!! - Barrák music hrad 2021

Novinkou 2. ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů

Havířovská punk-rock´n´rollová legenda IQ:60 založená před 40 lety po svém rozpadu v roce 1988 a opětovném znovuzaložení v roce 2015 zahraje i u nás v rámci letní scény Barrák music hrad.
Slovenská punková legenda KONFLIKT byla založená v roce 1990 a to pod původním názvem Azyl. Od roku 1998 sice už působí jako Konflikt, nicméně starší produkci jako album Takí sme z roku 1995 a demo Live 1992-1994 vydávali už jako Konflikt. Kapela dorazí ve stávajícím složení zpěv a kytara Robert "Jury" Jurányi, baskytara Kristián "Kristi" Kadlečík a bicí Pavel "Vandy" Prokop. Britská hardcorová kapela DISCHARGE zformovaná v roce 1977 Terencem alias Tezz Robertsem a Roystonem alias Rainy Wainwrightem. Pro kapelu je charakteristický minimalistický přístup jak v hudbě, tak textech písní, těžké a gradující kytarové rify, surové vokály často připomínající politickou řeč plné anarchie i pacifismu. Natočili 7 alb, 9 EPs, 4 singly a 9 kompilací. Honza, Dany, Standa a Ondra, to je srdcová punk-rock´n´rollová kapela Supertesla z Brna. Punk rock z Mostu, to je Malomocnost Prázdnoty. Svými líbivými songy vás těší už víc než 25 let a tentokrát vás pobaví i open air koncertem v úžasném prostředí hradu, kde s nimi můžete oslavit jejich čtvrtstoletí. Hardcore kapela Crushing Caspars stříhnutá punkem se zrodila v roce 1995 v severoněmeckém Rostocku. Svým specifickými energizujícími songy se odkazuje na old school hardcore kapely jako Agnostic Front, Suicidel Tendecies či Gorilla Biscuits. Saints & Sinners patří mezi ty nekvalitnější streetpunkové kapely. Tihle Pražáci jsou ale jiní. Zahraniční publikum je neskutečně hltá, Češi je musí teprve objevit. Barrák music hrad je tím pravým místem, kde si je poslechnout. Kapela The Analogs z polského Štětína hraje od roku 1995. Z původního ska se přeladili na punk, oi a streetpunk oblíbený nejen v polské domovině. Vy si je užijete ve složení Kamil „Prosiak“ Rosiak zpěv a kytara, Paweł „Piguła“ Czekała kytara, spoluzakladatel kapely, Prrzemysław „Benon“ kaczmarek basa a Kuba „Drummerboy“ bicí. Tahle Ska-punková partička Vision Days z jihomoravského Brněnce natočila za svou éru víc než 10 desek, poslední v roce 2019. V současné době stále zkouší a připravují nové věci, které snad uslyšíme i na hradě. Stačí jen pořádně hecovat.

700,- II. vlna předprodeje

14:00 - 23:59

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Doga - Best of Rock Ride Tour
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
Mňága a Žďorp
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Thomas Anders & MODERN TALKING band
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Kollárovci
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Dalibor Janda: TOUR 40 let
Společenský sál DKMO, Ostrava