Punkohraní 2020 Milešov

Akce Velemín

Punkohraní 2020 Milešov
Koncerty, Zábava, párty
Další akce ve městě Velemín

Punkohraní 2020 Milešov

Ahoj, zveme všechny na v pořadí čtvrté letní Punkohraní v Milešově. Akce se koná na Rybářské baště u rybníčku, tak jako vždy. Máte možnost pohodlně zaparkovat, postavit si stan, skočit si do rybníčku ochladit tělo a poslechnout několik punkovejch kapel. To vše za "kloboukové" vstupné. Na místě je občerstvení s neohroženým kapitánem Vendou a jeho družinou. Pivo, kořalka, nealko, nějaká dobrota k zakousnutí, pohodové prostředí.

Letos opět připravíme dětskou scénu, kde si můžou vaše ratolesti mezi přestavbou jednotlivých kapel vyzkoušet zamlátit do bubnů, zařvat něco do mikrofonů a doufáme, že se zase nějaký kapelky k dětem přidají a vytvoří happy stage jako minulý rok.

Startujeme o něco dřív, aby veškerý bordel skončil do 22h, pak se můžeme oddávat akustickým táborákovým popěvkům, tak jako vždy s kapelou Blikající miminka a kdo bude chtít může vzít erární kytaru do ruky a zahrát nějakej flák pro všechny. :)

Začátek akce: 8. 8. 2020 16:00:00
Konec akce: 8. 8. 2020 22:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Šlágr - Veselá trojka
Dům Kultury, Česká Kamenice
Jananas na Střekově
Hrad Střekov, Ústí nad Labem
Jiří Bárta a Terezie Fialová
Kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Kadaň
KALI & Peter Pann Live
Nový obzor Music Arena, Most
BRUTUS
Citadela, Litvínov
Baranijanka a host
Františkánské zahrady, Kadaň