Queenie

Akce Brno

Queenie
Koncerty
Další akce ve městě Brno

2x Queenie v SONO Music Clubu (Brno)

Po dvou uskutečněných a vyprodaných vystoupeních v roce 2016 a 2018 se Queenie do brněnského SONO Music Clubu vrací hned s dvěma koncerty. Kapela naváže na své poslední představení a 5. a 6. prosince 2019 do Brna opět přiveze pódiovou konstrukci a show ve stylu halových koncertů Queen.

Diváci se mohou těšit i na speciálního hosta, jímž bude sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

Suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus. To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem.
V posledním roce uskutečnili na 140 koncertů ve 20 zemích světa. Vystupovali na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II. a v dubnu 2018 odpremiérovali nový muzikál Karla Janáka „Freddie“, v němž Queenie ztvárnili hlavní role.

Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru.

Zavítejte na unikátní koncert špičky revivalového žánru a znovu zažijte hudbu Queen v tom nejautentičtějším podání.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce