Queenie

Akce Tábor

Koncerty
Další akce ve městě Tábor

Queenie / Milenium Tábor / 9.4. čtvrtek

Po dlouhé době otevřeme brány táborského multikulturního centra MILENIUM. Novou éru zahájíme s opravdu výjimečnou kapelou, která patří k absolutní špičce a to nejen v České republice.
Queeníe vyprodali oba své koncerty v pražské O2 aréně za rekordně krátkou dobu a to vypovídá samo o sobě. Táborské publikum je má v živé paměti z nezapomenutelného vystoupení při příležitosti Táborských slavností v roce 2019.

Zapište si do diářů tento významný datum! Vše vypukne ve čtvrtek 9.4.2020 (v pátek je svátek). První otevření dveří veřejnosti, a tím zahájení programu, proběhne v 19:00!

 Kapela Queenie pochází z Prahy, byla založena roku 2006 a za dobu své existence se z ní stala suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost podpořena vlastním zvukařem, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění. Uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo, jsou žádaným interpretem na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru a několikrát ročně odjíždí na koncertní turné do skandinávských a jiných evropských zemí. V dubnu 2018 měl v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie s Queenie v hlavní roli. QUEENIE – world Queen tribute band reprezentuje absolutní špičku svého žánru.

Předkapela: MELODIKUM.cz
Oldies afterparty: Martin Hájek


Začátek akce: 9. 4. 2020 19:00:00
Konec akce: 10. 4. 2020 2:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
POKÁČ
Hotel Palcát, Tábor
Pavlína Jíšová
Rastaurace Univerzita, Tábor
SIMA
Kotnov music club, Tábor
Jazzový večer s Evou Emingerovou
Rastaurace Univerzita, Tábor