RADIM SCHWAB S KAPELOU

Akce Jeseník

RADIM SCHWAB S KAPELOU
Koncerty
Další akce ve městě Jeseník

RADIM SCHWAB S KAPELOU

Muzikálový koncert Radima Schwaba, zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze světoznámého muzikálu The Phantom Of The Opera.

Na koncertě zazní megahity z muzikálů Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, aj.
Těšit se můžete na několik předních muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, Monte Cristo, West Side Story, Dracula, Cats, Ples Upírů a další, spolu s vybranými hity z Radimových alb Amoroso a Grazioso, za doprovodu vynikajících hudebníků. Radim Schwab exceloval jako Fantom opery ve stejnojmenném muzikálu, král upírů Kelo v Klíči králů Daniela Landy, Mordred v muzikálu Excalibur, Edmond Dantés v muzikálu Monte Cristo, král Šalamoun v historickém muzikálu Sibyla, Umrlec v Kytici divadla Semafor a další. Letos ho budete moci vidět jako DONA GIOVANNIHO ve stejnojmenné opeře W. A. Mozarta v libereckém divadle F. X. Šaldy. Hlavním hostem koncertu bude Monika Sommerová, představitelka Christine z muzikálu The Phantom Of The Opera, se kterou Radim zazpívá několik nádherných duetů z českých i světových muzikálů.

Vstupné:
01. - 10. řada 420 Kč 11. - 18. řada 390 Kč

od 17:00 do 19:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce