RADŮZA

Akce Vrchlabí

RADŮZA
Koncerty
Další akce ve městě Vrchlabí

RADŮZA

Koncert Radůzy, která díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí.

Původní termín zrušen z důvodu vládních opatření, NOVÝ TERMÍN 9. 9.2020!
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vrátit je lze v kanceláři RTIC popř. od 25. května v kanceláři KD Střelnice. Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Vstupné: 300 Kč / studenti a senioři 280 Kč. Předprodej v KD Střelnice a RTIC Vrchlabí

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DRUHÁ TRÁVA
KD Střelnice, Vrchlabí
POKÁČ
KD Střelnice, Vrchlabí
The Backwards - World Beatles Show
Pelclovo Divadlo, Rychnov nad Kněžnou