RADŮZA

Akce Vrchlabí

RADŮZA
Koncerty
Další akce ve městě Vrchlabí

RADŮZA

Koncert Radůzy, která díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí.

Původní termín zrušen z důvodu vládních opatření, NOVÝ TERMÍN 9. 9.2020!
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vrátit je lze v kanceláři RTIC popř. od 25. května v kanceláři KD Střelnice. Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z nového alba Muž s bílým psem (říjen 2018), ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Vstupné: 300 Kč / studenti a senioři 280 Kč. Předprodej v KD Střelnice a RTIC Vrchlabí

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
DRUHÁ TRÁVA
KD Střelnice, Vrchlabí
VĚRA MARTINOVÁ SE SKUPINOU MERITUM
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod
Cimbálová muzika Miroslava Kotlára
Divadelní sál radnice, Hořice
4TENOŘI
Masarykovo divadlo, Jičín
VÁCLAV ŽÁKOVEC A ANNA VOLÍNOVÁ
Společenské centrum, Rychnov nad Kněžnou