Rainbow Run & Rainbow Fest Ostrava

Akce Ostrava

Rainbow Run & Rainbow Fest Ostrava
Festivaly
Další akce ve městě Ostrava

Rainbow Run & Rainbow Fest Ostrava

V celodenním programu na Vás čekají soutěže, duhové nebe, kapely, pomoc druhým a atmosféra, která Vás dostane do Vašeho dětského JÁ

Jediný barevný festival v České republice, který se odehrává v Ostravě v nádherné industriální Dolní Oblasti Vítkovic. Dva bláznivé programy v jeden den. To je Rainbow Fest, Rainbow Run a Rainbow Run Family + Rainbow Run kids.
Rainbow Fest je součástí celé akce a tento rok se můžete těšit na Ewu Farnou, Kaliho, DJ Lowu, pro děti Míšu Růžičkovou, duhové nebe, 5 tun barev a taky párty v pěně, kolotoče, zábavné zóny, soutěže a jiné. Rainbow Run je 5 nejšťastnějších kilometrů na světě pro kohokoliv. Rainbow Run Family je určen především pro rodiny a měří 2 Km. Kids Rainbow Run je pro rodiny s dětmi a je dlouhý pouze 1km, kdy děti mohou jet i na odrážedlech, Všechny 3 běhy jsou doprovázeny barvami i házecími zónami a je na vás jaký běh si vyberete! Váš den se uskuteční 4. 6. 2022 od 10:30 do 24:00 hod, kdy společně obarvíme Ostravu tunami barevného prášku. Součástí Rainbow je také charitativní projekt Daruj Duhu. Dvěma vybraným rodinám, které v životě neměly tolik štěstí a starají se o handycapované děti, splníme jejich sen, ať už je to koupání s delfíny nebo návštěva ateliéru Harryho Pottera, nebo se postavit znovu na nohy.

Při nákupu je potřeba povinně vyplnit jméno, přijmení pro vybraný druh goody bagu, poté i velikost a druh trička (dětské, dámské, pánské)
Ke vstupence bude automaticky připočítaná cena látkového náramku s čipem, kterým se bude na místě konání akce platit doplňkové zboží (např. jídlo a pití)

Oblíbený Rainbow run přináší v letošním roce novinky. Můžete se těšit na:
program pro ty nejmenší celkem 3 trasy - 1 km, 2km a 5km kolotoče trička z recyklované bavlny program už od 10.30 více zábavních zón

650,- dospělí standard balíček
450,- dítě standard balíček 950,- dospělí silver balíček 750,- dítě silver balíček 1050,- dospělí gold balíček 850,- dítě gold balíček

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce