Red Hot Chili Peppers revival

Akce Teplice

Red Hot Chili Peppers revival
Koncerty
Další akce ve městě Teplice

Red Hot Chili Peppers revival PAPRIKACZE + IDIO & IDIO

PAPRIKACZE – Red Hot Chili Peppers revival

Paprikacze je TOP český revival kalifornských Red Hot Chili Peppers. Kapela působí na scéně přes 10 let a za tu dobu si skupina získala mnoho příznivců v ČR, ale i v zahraničí. Paprikacze často koncertují v Německu, ale mají za sebou i unplugged tour po Mexiku, Kolumbii a Kapverdských ostrovech. V kapele působí špičkoví muzikanti jako ostřílený kytarista Jiří Štarha ( Navigators ), na bicí Jan Podzimek ( Vilém Čok & Bypass, Soustrast ), Jiří Marek ( Doctor Victor, Pavel Calta band ) na baskytaru a v neposlední řadě i herec a muzikálový zpěvák StanleyQ.

Skupina se zformovala na základech legendárního Red Hot Chili Peppers revivalu z Jindřichova Hradce. Sestava v roce 2009 omladila a pod názvem PAPRIKACZE přebrala štafetu skvělé interpretace písní kalifornských Red Hotů.
Koncert je průřezem celou tvorbou RHCP, výbuchem energie, hráčské virtuozity a velmi věrného pocitu z hudby Red Hot Chili Peppers.
Kapela má autentický zvuk a pódiový projev, včetně kostýmů.
www.rhcprevival.com
PAPRIKACZE - Red Hot Chili Peppers revival

Idio&Idio

Kapela Idio&Idio vznikla v roce 2013 v Ústí nad Labem. V rámci žánrů se kapela chvíli hledala, ale dnes hraje primárně pop-rock s občasným odskočením do punku. Texty jsou v češtině a hlavní devizou je zábava, energie a propojení přidrzlého chrapláku zpěvačky Terky se dvěma vokály kytaristů. Za pět let svojí existence si kapela vybudovala vcelku silnou pozici ve svém regionu, ale zároveň se ukázala i na největších akcích v Čechách (Rock for People, Sázavafest, United Islands of Prague) i na festivalech v zahraničí (Cibula fest (SK) nebo Przystanek Woodstock (PL))

IDIO & IDIO

Začátek akce: 1. 2. 2020 20:00:00
Konec akce: 2. 2. 2020 1:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FONDYfest vol.6
Koštov, fotbalové hřiště, Trmice
Litoměřické svátky hudby 2020
Kostel sv. Václava, Lovosice
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ
Dům kultury Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Luboš Pospíšil a 5P
Františkánské zahrady, Kadaň
Šlágr - Veselá trojka
Dům Kultury, Česká Kamenice
PROGRES
Národní dům, Ústí nad Labem