Reprezentační ples Plzeňského kraje 2020

Akce Plzeň

Reprezentační ples Plzeňského kraje 2020
Taneční zábavy a plesy
Další akce ve městě Plzeň

XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje

Také v nadcházející sezóně plesů nebude chybět tradiční ples Plzeňského kraje. Již XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje se bude konat opět v Parkhotelu v Plzni.
Letošní ples s podtitulem „křišťálový“ bude laděn do zimních barev a přenese Vás do atmosféry ledového království. K tanci i poslechu bude hrát Big Band Karla Vlacha, zazpívají Miro Žbirka nebo Tereza Mašková a večerem bude provázet Petr Vágner. Těšit se můžete také na vystoupení známého tanečního páru z televizního pořadu StarDance 2018 – během večera zatančí Veronika Arichteva a Michal Necpál. Milovníci dobré kávy mohou navštívit kavárničku, chybět nebude ani památeční foto z této společenské události, která je vrcholem plesové sezony. Večer zpříjemní svým programem také kapela Sebranka v sále Conferenza.
U příležitosti krajského plesu zorganizoval Plzeňský kraj finanční podporu, tentokrát netradičně zaměřenou na otevření tabuizovaného tématu zneužívání dětí na internetu. Vybranými finančními prostředky bychom rádi podpořili projekt „V síti“, který prostřednictvím celovečerního dokumentárního filmu otevírá tabu nebezpečí na internetu především pro děti. Režisér filmu „V síti“ Vít Klusák představí ve vybraných okresních městech Plzeňského kraje samotný dokument. Společně s aktérkami filmu, které čelily kontaktu s nebezpečnými individui, bude se žáky škol diskutovat o nebezpečí číhajícím ve virtuálním prostředí, jehož existenci si většina dětí ani rodičů si nepřipouští.

Začátek akce: 1. 2. 2020 19:30:00
Konec akce: 2. 2. 2020 2:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce