Riddikulus! 8.11.2021

Akce Ostrava

Riddikulus! 8.11.2021
Jiné akce
Další akce ve městě Ostrava

Riddikulus!

Pošlete sovy vašim přátelům, členům Fénixova řádu i Brumbálově armádě, naše představení se pro velký zájem vrací do Ostravy! Jste dodnes smutní, že vám k 11. narozeninám sova nepřinesla vytoužený dopis z Bradavic? Tak už nemusíte být! Ostravský kulturák se totiž už brzy jako mávnutím hůlky změní na Školu čar a kouzel v Bradavicích! Přijďte si s námi užít zběsilý let jednoho beznadějného mudly fenoménem, který otevřel srdce celé generace a naplnil je magií. V chytlavé parodii, která je laskavou poctou své předloze, budou mladí divadelníci žonglovat ikonickými postavami všech sedmi knih, aby nám dokázali, že fantazii se meze nekladou. I když možná by se měly.
Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti? Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat! Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie. Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Režie:
Pavol Viecha Text: Pavol Viecha, Martin Krč Dramaturgie: Martin Krč Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky Scéna, kostýmy: Dorota Volfová Hudba: Andrej Majerčík Produkce: Zuzka Lobotková

390 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce