ROMANTIC BAND PETRA HUBÁČKA

Akce Hradec Králové

Koncerty
Další akce ve městě Hradec Králové

ROMANTIC BAND PETRA HUBÁČKA

I letos Romantic band Petra Hubáčka, nově v pětičlenné sestavě s bicími, připravil z písní a instrumentálních skladeb MUDr. Petra Hubáčka Slavnostní koncert v sále Filharmonie. Zazní písně a skladby starší, ale i zcela nové, všechny jako v přechozích letech doprovodí projekce na plátno a originální osvětlení. V ukázce z baletu Petra Hubáčka Zlatovláska vystoupí baletní soubor Ballet Petit, v několika písních na basovou kytaru pak Prokop Brož, slovem koncert provází Bára Dvorská. Atmosféra koncertu bude věrná sloganu skupiny hudba a písně ze života, hudba a písně o životě.
Romantic band: Petr Hubáček - piano, klávesové nástroje, akustická kytara, zpěv Bohunka Bisová - průvodní slovo, zpěv, perkuse Josef Bis - el. kontrabas, akustická kytara, zpěv Stanislava Eliášová - housle, zpěv Ota Hrouzek - bicí, zpěv Hosté: Bára Dvorská, Ballet Petit, Prokop Brož www.romanticband.cz

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
SILVESTROVSKÝ KONCERT
Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
VÁNOČNÍ KONCERT VĚRY MARTINOVÉ
Adalbertinum, Hradec Králové
PUNKOVÉ VÁNOCE
Country Club Lucie, Hradec Králové
HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA
Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové