Romeo a Julie ve stylu flamenco v Praze

Akce Praha

Romeo a Julie ve stylu flamenco v Praze
Divadlo, Koncerty, Taneční zábavy a plesy
Další akce ve městě Praha
Podrobnější informace: +420777786430

Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět s podupáváním podpatky.  Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajicí se sukně.. 

Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie.

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, které okouzlí vás živým a opravdovým španělským flamenko.

Uvidíte nejlepších tanečníků, kytaristů, kantorů (vokalistů) a perkusionistů, kteří věnují svůj život "puro flamenco" - což je opravdové autentické flamenko ve všech jeho okamžicích a rozmanitostech.

Všichni členové týmu jsou vicenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách divadel Španělska a různých tabláo, včetně slavné "Casa Patas" v Madridu! 

Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem. 

Pro ty nejnáročnější diváky, umělci národního divadla tance ve Španělsku "Flamenco live"  připravili nový unikátní program "Legenda o Romeo a Julii" ve stylu flamenco.

Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde legendární milostný příběh je vyprávěný v jazyce vášnivého španělského tance.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: EUGEN EVENTS s.r.o.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce