Rybičky48

Akce Uherský Brod

Rybičky48
Koncerty
Další akce ve městě Uherský Brod

Rybičky48

Rybičky 48 v rámci tour 8.11.2019 v Uherském Brodě. Host turné kapela Street69

Otevření sálu: 19:30 hodin
Street69: 20:30 hodin
Rybičky 48: 21:50 hodin


Skupina Rybičky 48 připravuje své podzimní turné nazvané ZAMILOVANÝ/NEŠŤASTNÁ 2.
Song stejného jména vydá kapela na podzim tohoto roku, tedy deset let po vydání hitu Zamilovaný/Nešťastná, který kapela nazpívala se zpěvačkou Bárou Zemanovou.
„Píseň Zamilovaný/Nešťastná byla prvním songem, který nás před deseti lety dostal do širšího povědomí... Jelikož milujeme srandu a šťastné konce, rozhodli jsme se udělat pokračování písničky Zamilovaný/Nešťastná 2 - Po 10 letech,” říká frontman Kuba Ryba.

V roli speciálních hostů se představí kapela Street69. Stejně jako před deseti lety se v klipu objeví po boku Rybiček 48 také zpěvačka Bára Zemanová.

“Jsme rádi, že Bára Zemanova s námi toho po deseti opět šla. Píseň je volným pokračováním a turné se tedy ponese v duchu tohoto songu. Na tomhle turné budeme sladší než Kryštof a tvrdší než Kabát J,” směje se Kuba Ryba.

“Stejně jako se vyvíjíme ve vztazích, tak se vyvíjíme i ve svých osobních životech a spolu s námi se vyvíjí i kapela. I o tom bude song Zamilovaný/Nešťastná 2 i celé turné,” dodává kytarista Petr Lebeda.

A právě skupina Rybičky 48 patří mezi interprety, kteří v uplynulých deseti letech udělali největší posun. Kapela si prošla cestou z malých klubu do vyprodaných hal a do pozice headlinerů největších českých hudebních festivalů.
Tour Zamilovaný/Nešťastná bude na dlouhou dobu posledním turné Rybiček 48 po českých a moravských kulturních domech. Na jaro 2020 plánuje kapela čtyři velké halové koncerty – Rockové stužkováky a na podzim složí skupina zkoušku z dospělosti Rockovou maturitou 28.11.2020 v pražské O2 aréně.
Po vystoupení v O2 aréně plánují Rybičky 48 zatím časově nespecifikovanou koncertní pauzu.

Doplňující informace
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Janek Ledecký 2019
Dům kultury, Uherský Brod
František Nedvěd
Dům kultury, Uherský Brod
Bolschoi Don Kosaken
Dům kultury, Uherský Brod
Petr Spálený 75
Dům kultury, Uherský Brod
Šlágr Parta & Šlágr párty
Dům kultury, Uherský Brod