SEPULTURA

Akce Zlín

SEPULTURA
Koncerty
Další akce ve městě Zlín

SEPULTURA

Brazilská metalová ikona SEPULTURA představí své nejnovější album „Quadra“ na podzim 2021 ve ZLÍNĚ!

Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA s hrdostí oznamují Evropské turné se svou letošní novinkou „Quadra“ a my vám s radostí oznamujeme, že jedna zastávka tohoto turné bude patřit také České republice! SEPULTURA rozburácí ZLÍN, halu Datart 12. 11. 2021!

Speciálními hosty, kteří budou SEPULTURU na celém turné doprovázet jsou impozantní thrash metalisté SACRED REICH (USA) a legendární metaloví drtiči CROWBAR (USA)!

Andreas Kisser to komentuje: „Jsem tak šťastný, že mohu oznámit naplánované evropské turné s našimi přáteli ze SACRED REICH a CROWBAR. Nemůžu se dočkat, až se vrátím na pódium, abych vám všem představil nový materiál z našeho alba QUADRA a taky malý jam z naší historie! Tak zůstaňte v bezpečí a dávejte na sebe pozor!“

Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.

„Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.

12. listopadu 2021 bude ve ZLÍNĚ, hale Datart, pořádně horko! Tento energií a skvělou muzikou nabitý večer s kapelami SEPULTURA, SACRED REICH a CROWBAR si nesmíte nechat ujít!

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
David Koller
Masters of Rock Cafe, Zlín
Janek Ledecký
Kongresové centrum Zlín, Zlín
LÚČNICA – Slovenský triptych
Kongresové centrum Zlín, Zlín
HELENA VONDRÁČKOVÁ
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Štefan Margita INTIMITY
Kongresové centrum Zlín, Zlín