SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA

Akce Praha

SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
Jiné akce
Další akce ve městě Praha

SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA

Nejlepší iluzionista světa přichází do Prahy. Aktuální vítěz prestižní mezinárodní ceny «MerlinAward», SergeyVorontsov.

Zažijte rozdíl mezi každodenním životem a ohromující fantazií tajemného světa iluzí. Zažijte nemožné s Mistrem SergeyemVorontsovem, který vytváří úžasné iluze! Ve svých vystoupeních spojuje různé žánry tohoto umění – od mikromagie a čtením myšlenek na dálku až po zmizení aut. Dlouhá léta tvrdého tréninku přinesly Sergeyi jedinečné dovednosti a pomáhají mu provádět nebezpečné triky ve stylu Harryho Houdiniho. Setkáte se s množstvím různých čísel, kde se snaží uniknout z klece, z pout, z lan, z pytlů a z různých dalších překážek. Sergey zdokonaluje a komplikuje triky legendárního Houdiniho, dodává jim množství adrenalinu a rizika. Každý z jeho triků se může náhle změnit a zapříčinit smrt umělce. SergeyVorontsov ve své práci nepoužívá žádné televizní efekty, úpravy fotografií ani videa. Všechny triky se odehrávají přímo před vašima očima!
Jeho nová show byla nejnavštěvovanější, s rekordně nejvyšší účastí v historii. Sergej Vorontsov, díky této show, dostal 9. listopadu 2019 poprvé Oscara v umění iluze. Jde o nejprestižnější mezinárodní cenu "Merlin Award", která se uděluje nejlepším iluzionistům světa. Právě tuto show představí SergeyVorontsov v Praze! Publikum překvapí různými čísly a iluzemi a zopakuje trik, který ho v roce 2017 stál téměř život.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce