Seznamte se: Speed dating

Akce Ostrava

Seznamte se: Speed dating
Kultura, Setkání a srazy, Zábava, párty
Další akce ve městě Ostrava
Podrobnější informace: 732646697

Speed dating se stal celosvětovým fenoménem a nyní mají všichni zájemci možnost zúčastnit se také této formy seznámení. Za jeden večer se seznámí až se 7 až 12 protějšky své věkové kategorie a to naprosto anonymně. S každým z protějšků budou mít jen několikaminutový rozhovor, kdy zjistí, zda si navzájem padli do oka a mají zájem se potkat znovu.

Večerem bude provázet moderátorka, která každou ženu usadí ke svému stolečku a k ní jednoho z mužů. Muži se po každé z konverzací po zvukovém signálu přesunou k dalšímu stolu. Pokud je účastníkovi protějšek sympatický a rád by mu předal svůj kontakt, po jejich krátkém rozhovoru do své kartičky zaškrtne u přezdívky protějšku „Ano“, pokud tomu tak není, jednoduše zaškrtne „Ne“. Nikdo se neptá, jak a proč se kdo rozhodl, rozhodnutí zda někdo dá šanci další schůzce je zcela na něm. Pokud se budou sympatie vzájemně shodovat, a i jemu druhá osoba na své kartičce dala své „Ano“, do druhého dne jim budou zaslány vzájemné kontakty.

Účastníci budou moci ušetřit čas i peníze nesmyslnými schůzkami přes internetové seznamky a prožít příjemný večer. Nikomu se nemusí omlouvat, nikoho odmítat a nikdo neodmítne je. Kolikrát za život se člověku podaří stihnout 7 až 12 rande za jeden večer? 

Pro počáteční zpříjemnění večera je v ceně vstupenky zahrnut welcome drink. Vstupenek na akci je jen omezený počet.

Věková kategorie účastníků bude omezena na 25 až 39 let.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Aneta Kiššová
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
B1 Diriguje Christian Arming
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
G1 Brzobohatý s JFO
Multifunkční aula GONG, Ostrava
K1 Baborák Ensemble
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
A2 Epizoda ze života umělcova
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
A2 Epizoda ze života umělcova
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
G2 Hudba ve filmu
Multifunkční aula GONG, Ostrava