SIMA

Akce Litvínov

SIMA
Koncerty
Další akce ve městě Litvínov

SIMA

Zavíta do našeho města raperka SIMA. Zpěvačka, která vyletěla na slovenské hudební nebe jako kometa, má na svém kontě spolupráci s takovými hvězdami jako jsou Kali, Ego, či Separ. Ti hostovali i na jejích dvou albech Femina a Podla seba. Do Citadely přijede ve společnosti dvou tanečnic. Její příznivci se tak rozhodně můžou tešit na parádní show!
SIMA vydala svoje třetí album BOMBIM a představí jej i u nás Pokud jste zažili její předcházející vystoupení, víte, že Vás opět čeká nová, nadupaná a energická show, tak si to určitě nenechte ujít. Těšit se můžete na všechny skladby z nového alba jako na hity z předešlých alb. Těšíme se na Vás. Začátek koncertu od 20:00 hodin na Společenském sále. Od 19.00 hodin vás do varu dostane předskokan Lucas Hely a DJ Support: Denny Veselý. Po koncertě následuje After párty v Café baru Citadela. Vstupné: v předprodeji 350 Kč / v den konání 400 Kč . VSTUP je 15 + (třeba se prokázat OP), mladším bude vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby (rodiče/zákonného zástupce)!


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
4TET verze V.
Citadela, Litvínov
BRUTUS
Citadela, Litvínov
Průdušky
Citadela, Litvínov
DEPECHE MODE TRIBUTE BAND
Nový obzor Music Arena, Most
Průdušky
Citadela, Litvínov
55 LET SKUPINY BONIFANTI
Národní dům, Ústí nad Labem