SKAMPIDA

Akce Jablonec nad Nisou

SKAMPIDA
Koncerty
Další akce ve městě Jablonec nad Nisou

SKAMPIDA

Show postavená ze všech hudebních žánrů, které mají koule, a to vše okořeněné nemalou porcí jižní Ameriky! Milovníci všech latino hopsaček by neměli prošvihnout!
SKAMPIDA patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším kolumbijským kapelám dneška. Nejen díky svým podmanivým rytmům si tito muzikanti vydobyli solidní renomé a účast na podiích po celém světě, stejně jako prestižní hudební ocenění ve své domovině i od významných světových hudebních časopisů. Úspěch dokládá na 700 koncertů v Jižní Americe, 300 vystoupení v USA a Kanadě a 150 evropských show, to vše od roku 2013. Kapela měla možnost si zahrát po boku THE SKATALITES, MOLOTOV, DEAD KENNEDYS, VOODOO GLOW SKULLS, KING CHANGO, ALICIA KEYS, SKA_P, ADF, URIAH HEEP, MANU CHAO, GOGOL BORDELLO, SKINDREAD a mnoha dalších.

SKAMPIDA je barevnou a hravou fúzí kolumbijského reggae, folklórních rytmů, městských zvuků jako jsou hip hop a punk, latinských stylů (cumbia a champeta), přičemž do celého tohoto svěžího koktejlu je pro větší břink a šťávu přidáno něco z gypsy vlivů a drum & bass. O pořádnou zábavu na jejich koncertech je tedy postaráno, jak ostatně dokládají i jejich videa.

30.11.2018 od 20:00 hodin

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Xavier Baumaxa
Restaurace na Liberecké přehradě, Liberec
Euthanasie v Tanvaldu
Soukromý klub Euthanasie, Tanvald