Skautská pouť 2020

Akce České Budějovice

Akce pro děti, Jiné akce
Další akce ve městě České Budějovice

Skautská pouť

Skauti v Českých Budějovicích pořádají v sobotu 18. dubna 2020 tradiční pouť na Sokolském ostrově. Chtějí dětem a rodičům prezentovat svou činnost, nabídnout jim ochutnávku skautského dobrodružství a pozvat je do svých řad. Na ostrově vyroste stanový tábor se spoustou zajímavých atrakcí a her. Část programu bude probíhat též na náměstí POII. To, že je skauting v Českých Budějovicích populární, dokazuje 16 oddílů s pravidelnou celoroční činností.

Všechny oddíly se na sobotní akci představí a nechají zájemce nahlédnout do svého programu. Na skautské pouti budou připraveni vedoucí oddílů, aby rodičům i dětem zodpověděli jejich dotazy. Oddíly jsou otevřené novým zájemcům, každý z nich si proto pro návštěvníky připraví svou prezentaci. O skautskou výchovu svých dětí má zájem stále více rodičů. Oproti loňskému roku má Junák o 2 682 členů více a s 60 522 členy potvrzuje, že je největším výchovným hnutím u nás.

09:00 - 16:00

Vstupné:
zdarma

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Pohádková cesta 2020
Havlíčkova Kolonie - Malý Jez, České Budějovice
Závody kočárků 2020
Autis Centrum, České Budějovice
Velikonoční cesta za zajíčkem
Jezdecký klub SiDi, České Budějovice