ŠKWOR

Akce Boskovice

ŠKWOR
Koncerty
Další akce ve městě Boskovice

ŠKWOR

Škwor je česká hudební skupina pohybující se na pomezí nu-metalu a hard-rocku. Založena byla v roce 1998 jejich současnými členy Petrem Hrdličkou a Tomášem Kmecem. Naposledy jste je mohli vidět na jaře roku 2020 na Uzavřenej kruh Tour II., z které odehráli jen dva koncerty a nyní nastupují v plném 80 min. setu.

Předkapely:
Blitz Union Nejnovější EP kapely bylo nahráno v Nashvillu a Los Angeles a vytvořilo skutečně jedinečný a globální zvuk, ale Blitz Union nevytváří pouze hudbu - vytváří zážitek, pohyb a přirozený svazek. Gabriela V.G. je česká zpěvačka, textařka a hudebnice, která se aktuálně věnuje vlastní autorské tvorbě. V roce 2019 vydává své debutové album, nazvané „Životní etapy“. Je to víceméně autobiografické koncepční album, shrnující posledních 25 let jejího života (jak sama říká). Na albu je 10 písní v pop-rockovém kytarovém stylu. Baskytarista Ivo Smékal z její kapely tento styl vtipně pojmenoval „rodičovský bigbít“ :D. Textově je výhradní autorkou Gabriela, hudbu složil Maré Image, na několika písních se však podílela i Gabriela a Ivo Smékal. Její čerstvě vydané album pokřtila významná česká zpěvačka ANNA K. přímo během svého koncertního vystoupení před zraky několika tisíců diváků.

18:00

Konec koncertu: 02:00 hodin

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
WORAKLS ORCHESTRA
Zoner Boby Hall, Brno
CLARINET FACTORY
velký sál MěKS, Tišnov
Štefan Margita INTIMITY
Městské Divadlo, Znojmo
Věra Martinová
Kulturní dům, Kuřim