Sladké vánoce

Akce Pardubice

Jiné akce
Další akce ve městě Pardubice

Sladké vánoce

Netradiční jarmark, kde si vánoční dárky a dobroty nakoupíte i vyrobíte. Zahraje a zatancuje k tomu dětský folklórní soubor Sejkory a vánoční představení zahraje Divadlo Pohádka. V rámci vstupného se podíváte i do výstavy Věci vyprávějí, včetně vánočního koutku z 19. století. Děti čeká zimní hra Ježíškova cesta.
Milovníky kávy uspokojí pardubická pražírna Barona Café, víno od Železných hor nabídne k ochutnání Vinařství Bítovany, Racional CZ přiveze z Vraclavi ručně vyráběné pralinky a zdravé mlsání připravené speciálně pro návštěvníky Sladkých Vánoc. Chybět nebudou pečené kaštany, uzenářské výrobky, sýry z koliby, svařené nápoje a horká čokoláda.

Vánoční dárky si návštěvníci nakoupí nebo sami vyrobí – zkusí drátování stromů života, sestavení skleněných vánočních hvězdiček i zdobení skleněných ozdob, malování na hedvábí, výrobu svíček z včelího vosku a zdobení látkových tašek a triček. Na prodej budou skleněné, krajkové či háčkované ozdoby, drobný porcelán nebo vlněné výrobky dílny Momo – obaly na knihy a telefony, penály, tulipány, šperky a mnoho dalších výrobků

10:00 - 17:00

40 Kč

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Štědronoční zpívání
Východočeské divadlo, Pardubice
Vánočníček 2021
Východočeské divadlo, Pardubice
Štědronoční zpívání
Východočeské divadlo, Pardubice
Vánočníček 2021
Východočeské divadlo, Pardubice